Adatszolgáltatás SNI-sekkel foglalkozó intézmények jegyzékének összeállításához

Január 31-ig kell adatot szolgáltatni SNI-sekkel foglalkozó intézmények jegyzékének összeállításához.

A sajátos nevelési igényű gyermekek, tanulók ellátásában részt vevő köznevelési, illetve szakképző intézményeket tartalmazó jegyzék összeállításához szükséges adatok megküldési határideje 2021. január 31.

A települési, fővárosi kerületi önkormányzat az SNI gyermekek nevelését ellátó óvodák jegyzékét és azok felvételi (működési) körzetét tartalmazó adatokat, a kormányhivatal a sajátos nevelési igényt megalapozó ok megjelölésével a nemzetiségi önkormányzatok, valamint az egyéb nem állami, nem önkormányzati intézményfenntartó által fenntartott intézmények jegyzékét és azok felvételi körzetét tartalmazó adatokat, a tankerületi igazgató a tankerületi központ, valamint az egyéb állami fenntartó fenntartásában lévő, az általa vezetett tankerületben működő intézmények jegyzékét és azok felvételi körzetét tartalmazó adatokat, az Oktatási Hivatal pedig a fejlesztő nevelés-oktatását ellátó, illetve szakszolgálati tevékenységet végző gyakorló intézmények jegyzékét és azok felvételi körzetét tartalmazó adatokat köteles megküldeni minden év január 31-ig a jegyzék összeállításához a megyei szakértői bizottság részére.

2021-02-01 | dr. Klész Tibor | Iskolaszervezés