Szakmai Tantárgyi Komplex Versenye döntő

Az NSZFH által szervezett Szakmai Tantárgyi Komplex Verseny döntőjének új időpontja május 27-29.

A Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Hivatal (NSZFH) honlapján (https://www.nive.hu) található tájékoztató szerint a Szakmai Tantárgyi Komplex Verseny döntőjének új időpontja 2021. május 27-29. (az eredeti április 21-23-es dátum helyett), helyszíne pedig Baja lesz. A készségfejlesztő iskolai tanulók számára a 2020/2021. tanévre meghirdetett és az NSZFH által szervezett versenyen a magyarországi készségfejlesztő iskolák azon végzős tanulói vehettek részt, akik – nappali rendszerű képzésben vesznek részt, - rendelkeznek a szakértői bizottság érvényes szakvéleményével, továbbá – szakmai képzésük a versenykiírás tanévében fejeződik be. Ugyanebben az időpontban és ugyanezen a helyszínen kerül sor a szintén az NSZFH által szervezett Szakma Kiváló Tanulója Verseny döntőjére is.

2021-05-13 | dr. Klész Tibor | Szakképzés