Célnyelvi vizsgálat adatainak megküldése

Június 11-g kell megküldeni az iskoláknak a célnyelvi vizsgálat adatait.

A két tanítási nyelvű nevelést-oktatást folytató általános iskoláknak az elvégzett iskolai vizsgálatok tanulói és intézményi adatait 2021. június 11-ig kell megküldeni az Oktatási Hivatal részére, a Hivatal által meghatározott módon. Az iskola pedagógusai által 2021. május 12-én elvégzett célnyelvi méréshez szükséges adatokat és a 2021. május 19-án elvégzett idegen nyelvi méréshez szükséges adatokat az általános iskolák 2021. november 20-ig küldték meg Oktatási Hivatal részére. A mérések eredményét az általános iskola az Oktatási Hivatal által közzétett javítókulcsok alapján állapítja meg, és az eredményeket idegen nyelvenként és évfolyamonként lebontva a honlapján, annak hiányában a helyben szokásos módon teszi közzé 2021. június 11-ig.

2021-06-13 | dr. Klész Tibor | Iskolaszervezés