A tanévi mérések értékelése

Június 15-ig kell az iskoláknak elvégezni a tanév méréseinek (kompetencia, nyelvi) értékelését.

mérés-értékelés

A tanítási évben, azaz 2021. június 15-ig kell az iskoláknak nevelőtestületi értekezleten elvégezni az adott intézményre vonatkozó, az országos kompetenciamérés, a nyelvi mérés, a lemorzsolódással veszélyeztetett tanulókkal kapcsolatos támogató rendszer, valamint a tanulók fizikai állapotának és edzettségének mérési adatait tartalmazó informatikai alapú diagnosztikus értékelő rendszer (NETFIT) rendszer szerinti fizikai fittségi mérések legutolsó rendelkezésre álló adatainak elemzését, értékelését.

A 2020/2021. tanévben 2021. január 11-től április 23-ig volt lehetőség a tanulók fizikai állapotának és edzettségének vizsgálatára (NETFIT), illetőleg egységesen május 12-én került sor a célnyelvi mérésekre, május 19-én az idegen nyelvi mérésre, május 26-án pedig az országos kompetenciamérésre és értékelésre a meghatározott évfolyamokon.

2021-06-19 | dr. Klész Tibor | Módszertár