A pedagógiai munka elemzése

Az iskoláknak június 30-ig kell nevelőtestületi értekezleten elvégezniük az éves pedagógiai munka elemzését.

Az egész éves pedagógiai munka elemzését, értékelését és hatékonyságának vizsgálatát minden tanév végén el kell végeznie az iskoláknak. A 2020/2021-es tanévben az első félév lezárását követően és a második félév lezárását követően, azaz a tanítási év utolsó napját követő tizenöt napon belül nevelőtestületi értekezleten kell az iskoláknak elvégezniük a pedagógiai munka elemzését, értékelését, hatékonyságának vizsgálatát. Ez a határidő 2021. június 30-án jár le.

A nevelőtestületi értekezletről készített jegyzőkönyvet tájékoztatás céljából meg kell küldeni az iskolaszéknek, az intézményi tanácsnak és az iskola fenntartójának.

2021-06-28 | dr. Klész Tibor | Módszertár