Június 30-ig lehet módosítani a tankönyvrendelést

Június 30-a a tankönyvrendelés módosításának határideje.

2021. június 30. a tankönyvrendelés módosításának határideje. Az iskolai tankönyveket az iskola a fenntartó egyetértésének beszerzését követően rendeli meg azzal, hogy a tanévenkénti tankönyvrendelés határideje április utolsó munkanapja, a tankönyvrendelés módosításának határideje június 30., a pótrendelés határideje pedig szeptember 15.

A tankönyvrendelés módosítása az iskola által rendelt tankönyvek számát tekintve tankönyvenként legfeljebb tizenöt százalékban térhet el a tankönyvrendeléstől. Módosításra és pótrendelésre akkor kerülhet sor, ha a módosítás oka az osztálylétszám változása, vagy az, hogy az adott tanévi tankönyvjegyzék az április utolsó munkanapját követően újabb tankönyvvel egészült ki és az iskola a fenntartója engedélyével ezek közül választott.

2021-06-30 | dr. Klész Tibor | Iskolaszervezés