Módosult az ITM szakmai versenyfelhívása a Vállalkozási ügyviteli ügyintéző szakma tekintetében

Az IT módosította a szakmai versenyfelhívását egy szakmára vonatkozóan.

Az Innovációs és Technológiai Minisztérium a Vállalkozási ügyviteli ügyintéző szakma tanulmányi versenyének tekintetében módosította a 2021/2022. tanévben megrendezendő Szakma Kiváló Tanulója Versenyre és az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyre szóló felhívását.

A Hivatalos Értesítőben 2021. november 30-án megjelent módosítás értelmében az ITM november 5-én közzétett versenyfelhívása szerint a Vállalkozási ügyviteli ügyintéző szakma tanulmányi versenye nem kerül megrendezésre. A Vállalkozási ügyviteli ügyintéző szakma iránt érdeklődők ehelyett a Hivatalos Értesítő 2021. november 11-én megjelent, „A pénzügyminiszter közleménye az 5 0411 09 02 Vállalkozási ügyviteli ügyintéző szakma 2021/2022-es tanévi Országos Szakmai Tanulmányi Versenyének meghirdetéséről” című közleményben meghirdetett tanulmányi versenyen vehetnek részt.

2021-12-04 | dr. Klész Tibor | Szakképzés