Szakmai érettségi és szakiskolai szakmai versenyfelhívások

Megjelentek az AM és az ITM szakiskolai, készségfejlesztő iskolai szakmai versenyfelhívásai.

A Hivatalos Értesítő 2021. december 16-i számában jelentek meg a szakmai érettségi és szakiskolai szakmai versenyfelhívások. Az Agrárminisztérium versenyfelhívása a 2021/2022. tanévben szakiskolai képzésben részt vevő tanulók számára a Szakma Kiváló Tanulója Versenyre, az Innovációs és Technológiai Minisztérium versenyfelhívása a 2021/2022. tanévi Ágazati és ágazaton belüli specializáció szakmai érettségi vizsgatárgyak versenyére, illetőleg ugyancsak az Innovációs és Technológiai Minisztérium versenyfelhívása a szakiskolai képzésben részt vevő tanulók számára a 2021/2022. tanévi Szakma Kiváló Tanulója Versenyre, valamint a készségfejlesztő iskolai tanulók számára a 2021/2022. tanévi Országos Szakmai Tantárgyi Komplex Versenyre vonatkozóan tartalmazza a legfontosabb információkat a versenyek szervezőire, időpontjaira és a versenyszámokra vonatkozóan.

2021-12-22 | dr. Klész Tibor | Szakképzés