„MI kihívás” verseny középiskolások részére

A Digitális Jólét Nonprofit Kft. versenyt írt ki középiskolák számára a digitális világ és a mesterséges intelligencia témában.

A Digitális Jólét Nonprofit Kft. versenyt írt ki középiskolák számára a digitális világ és a mesterséges intelligencia iránt érdeklődő fiataloknak az Mesterséges Intelligencia (MI) Kihívás online kurzus elvégzésére a mesterséges intelligencia lehetőségeinek megismerésére és kompetenciafejlesztésre.

A versenybe magyarországi székhelyű középfokú nevelés-oktatást biztosító intézmények, szakképző iskolák és technikumok nappali rendszerű oktatásban, felnőttoktatásban résztvevő tanulói, a felnőttképzésben résztvevő személyei és pedagógusai, oktatói pályázhatnak fenntartótól függetlenül. A verseny időtartama 2022. február 7. – március 15. Részletes információk a https://digitalisjoletprogram.hu/hu/tartalom/iskolai-verseny linken érhetők el, további felvilágosítás pedig az mikihivas@djnkft.hu e-mail címen kérhető.

2022-02-11 | dr. Klész Tibor | Módszertár