Július 15-ig lehet jelentkezni a Határtalanul! pályázatra

Július 15-ig lehet beadni a Határtalanul pályázatot hetedikes határon túli kirándulás szervezésére.

2022. július 15-ig lehet beadni a pályázatokat a Határtalanul! elnevezésű programra, amelynek célja határon túli kirándulások támogatása a Magyarország határain kívül élő magyarság megismerése, valamint a magyarországi és a külhoni magyar fiatalok közti kapcsolatok kialakítása, illetve erősítése céljából.

A pályázati kiírás keretében olyan, legalább két éjszakás, 2022. szeptember 1. és 2023. augusztus 31. között megvalósuló tanulmányi kirándulás támogatható, amelyen legalább 10, a 2022/2023. tanévben hetedik évfolyamos tanuló vesz részt és amely Románia, Szlovákia, Szerbia, Ukrajna, Szlovénia vagy Horvátország magyarlakta területeire irányul. A támogatás keretében elszámolható például az utazási költség, szállás- és étkezési költség, baleset- és felelősségbiztosítás díja stb., de sítábor és tengerparti nyaralás költsége nem.

2022-07-04 | dr. Klész Tibor | Iskolaszervezés