„Kerülj képbe!” - Év felfedezettje pályázat

Az "Év felfedezettje" pályázatot hirdettek a 14-21 év közötti tanulóknak.

A Magyar Divat & Design Ügynökség a Budapesti Komplex Szakképzési Centrum együttműködésével pályázatot hirdetett a „Kerülj Képbe! – Év Felfedezettje” címmel a divat-, design- és kreatíviparhoz kapcsolódó szakmát a nappali rendszerű képzésben tanuló 14-21 év közötti diákok részére. A pályázat célja, hogy felhívja a fiatalok figyelmét a kreatívipari munkákban rejlő lehetőségekre, lehetőségeket teremtsen a tanulóknak tehetségük kibontakoztatására, karrierjük elindítására és hogy a pályázó fiatalok egy szélesebb közönség számára is megmutathassák képességeiket és kreativitásukat.

A pályázni három témakörben lehet. A „Divat” témakör a Divatszabó, a Bőrtermék készítő, a Divat-, jelmez- és díszlettervező, valamint a Könnyűipari technikus szakmákat, a „Design” témakör az Asztalos, a Kárpitos, a Faipari technikus, a Kerámia- és porcelánkészítő, valamint az Épületszobrász és műköves szakmákat, a „Kreatív” témakör pedig a Dekoratőr, a Grafikus és a Fotográfus szakmákat öleli fel. További információk a https://www.startupcampus.hu/keruljkepbe-evfelfedezettje találhatók.

2022-12-07 | dr. Klész Tibor | Módszertár