2017. április 28. a tankönyvrendelés határideje

Az iskolai tankönyvrendelést az iskoláknak – a fenntartója egyetértésének beszerzését követően – közvetlenül a Könyvtárellátó Nonprofit Kft. (Kello) által működtetett elektronikus információs rendszer (https://tankonyvrendeles.kello.hu) alkalmazásával a Kello-nak kell megküldeniük.

A tankönyvrendelést a tankönyvrendelés időpontjában rendelkezésre álló információk alapján kell megtenni, legalább a kiválasztott tankönyvek címének, darabszámának, a kísérleti tankönyv megnevezésének, az érintett tanulóknak és a tanulókat esetlegesen megillető támogatásoknak a feltüntetésével. Módosításra és pótrendelésre osztálylétszám változása, újabb tankönyv felvétele esetén van lehetőség.

2017-04-27 | Dr. Klész Tibor | Iskolaszervezés