Jelentkezés a tavaszi szakmai vizsgákra

Február 15-ig kell benyújtani a jelentkezési lapokat a szakképzésben a tavaszi szakmai vizsgaidőszakra.

2023. február 15. a határideje a jelentkezési lap benyújtásának a szakképzésben a tavaszi szakmai vizsgaidőszakra. A tanuló, illetve a képzésben részt vevő személy az általa tanult szakma szakmai vizsgájára a jelentkezési lapot az akkreditált vizsgaközponthoz nyújtja be az akkreditált vizsgaközpont által meghatározott formában. A jelentkezési laphoz csatolni kell a szakmai vizsgával kapcsolatos kérelmeket és az ilyen kérelem alapjául szolgáló okiratok másolatát.

A jelentkezési lap benyújtásának határideje a február-márciusi vizsgaidőszak esetén a vizsgaidőszakot megelőző év december hónapjának első napja, a május-júniusi vizsgaidőszak esetén a vizsgaidőszak éve február hónapjának tizenötödik napja, az október-novemberi vizsgaidőszak esetén a vizsgaidőszak éve augusztus hónapjának utolsó munkanapja.

2023-02-10 | dr. Klész Tibor | Szakképzés