A középfokú iskolákba jelentkezettek névsorának kiegészítése

Az OH április 3-áig egészíti ki a középiskolákba jelentkezők listáját.

Az Oktatási Hivatal a középfokú felvételi eljárás keretében az érintett intézmények esetében a módosító tanulói adatlapok feldolgozását követően 2023. április 3-áig egészíti ki a jelentkezők listáját. A kiegészített listára az intézmény igazgatójának kell beírni minden jelentkező neve mellé a felvétellel kapcsolatos döntését.

A tanulóknak március 21-én és 22-én volt lehetőségük a módosításra az eredeti továbbtanulási szándékuk megváltoztatás céljából. A Hivatal március 28-áig bocsátotta a középfokú iskolák rendelkezésére elektronikus formában a KIFIR rendszerben a beérkezett tanulói adatlapok alapján iskolánként elkészített jelentkezői listákat, amely tanulmányi területenként tartalmazza ABC sorrendben a jelentkezők névsorát.

2023-03-31 | dr. Klész Tibor | Iskolaszervezés