DUIHK Szakképzési Díj 2023

A Német-Magyar Ipari és Kereskedelmi Kamara 10. alkalommal adta át nemrég a Szakképzési Díját.

2023-ban már 10. alkalommal ítélte oda a Német-Magyar Ipari és Kereskedelmi Kamara a Szakképzési Díjat, amely a magyarországi szakképzés megerősítésére irányuló kiemelkedő kezdeményezések rangos elismerésének számít. Összesen 51 szervezet (vállalat, szakiskola, kamara) nyújtott be pályázatot a három nevezési kategóriában a díj elnyerésére.

Motiváció kategóriában a Miskolci Szakképzési Centrum a „Szakképzési Információs Pont indítása – A hely, ahol segítünk a karriertervezésben” című projektért, Kooperáció kategóriában a MOL Petrolkémia Zrt., Tiszaújváros „A fejlődéshez a tudást helyezzük a jövőbe!” című projektért, Innováció kategóriában pedig a Festo-AM Kft. a „Duális tanulók tudás- és szemléletformálása az ipari termelés fenntarthatóságáért” című projektért vehette át a kitüntetést március 21-én.

2023-04-04 | dr. Klész Tibor | Szakképzés