XVI. Szakma Sztár Fesztivál

Április 24. és 26. között lesz idén a Szakma Sztár Fesztivál a HungExpon.

2023. április 24. és 26. között kerül megrendezésre a XVI. Szakma Sztár Fesztivál a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara szervezésében. A budapesti Hungexpo területén lezajló Szakma Sztár Fesztivál ad helyet a Szakma Kiváló Tanulója Verseny (SZKTV) és az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny (OSZTV) országos döntőjének, valamint a X. WorldSkills Hungary Nemzeti Döntőnek és bemutatónak.

A Szakma Sztár Fesztiválon a megyei területi válogató versenyeiből a döntőbe jutott versenyzők mérik össze tudásukat 57 szakmában. A három napos fesztivál első napján az ünnepélyes megnyitót követően kezdődik a kétnapos verseny. A harmadik nap kerül sor az eredményhirdetésre. Az interaktív tevékenység szigeteken a látogatók is kipróbálhatják tudásukat. A versenyt látványos rendezvények kísérik, amely hasznos terepe a pályaorientációnak is.

2023-04-11 | dr. Klész Tibor | Szakképzés