Beiratkozás a középfokú iskolákba

2017. június 22. és 24. között történik a beiratkozás a középfokú iskolákba (gimnáziumokba, szakgimnáziumokba, szakközépiskolákba, szakiskolákba, készségfejlesztő iskolákba) a 2017/2018-as tanévre, valamint a Köznevelési és a Szakképzési Hídprogramba az iskola igazgatója által meghatározott időben.

A honvédelemért felelős miniszter fenntartásában lévő, kizárólag a honvédelemért felelős miniszter hatáskörébe tartozó szakképesítésekre való felkészítést folytató szakképző iskolába 2017. július 26. és augusztus 11. között, míg a rendészetért felelős miniszter által fenntartott rendészeti szakgimnáziumokba 2017. augusztus 1. és augusztus 31. között van a beiratkozás.

A Köznevelési és a Szakképzési Hídprogramok esetén 2017. augusztus 31. került kijelölésre a pótbeiratkozásokra.

2017-06-20 | Dr. Klész Tibor | Iskolaszervezés