A június 30-i dátumhoz kapcsolódó iskolai határidők

Június 30. a tankönyvrendelés módosításának határideje. A módosítás tankönyvenként legfeljebb 15%-ban térhet el az eredeti rendeléstől. Módosításra és pótrendelésre az osztálylétszám változása vagy az adott tanévi tankönyvjegyzék 2017. április 28-át követő kiegészülése esetén kerülhet sor.

Az iskoláknak eddig az ideig kell megküldeni a pedagóguskézikönyv-ellátással kapcsolatos rendelést.

A teljes körű intézményi önértékelést első alkalommal legkésőbb 2017. június 30-ig kell minden pedagógusra elvégezni.

Az iskola minden év június 30-áig küldi meg az illetékes szakértői bizottsági feladatot ellátó intézmény részére azon – beilleszkedési, tanulási, magatartási nehézséggel küzdő vagy sajátos nevelési igényű – tanulók nevét, akiknek a felülvizsgálata a következő tanévben esedékes.

2017-06-28 | Dr. Klész Tibor | Iskolaszervezés