Újabb négy intézmény kerül a szakképzési centrumokhoz

Négy intézmény kerül át valamely tankerülettől egy-egy szakképzési centrumhoz 2017. augusztus 1-jétől.

Erről a 2017. július 5-i Magyar Közlönyben megjelent az egyes köznevelési intézmények fenntartóváltásával összefüggő intézkedéseket tartalmazó 120/2015. (V. 21.) kormányrendelet módosításáról szóló 188/2017. (VII. 5.) Korm. rendelet rendelkezik.

A Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola és Szakközépiskola a Sárvári Tankerületi Központtól a Szombathelyi Szolgáltatási Szakképzési Centrumhoz, a Győri Móra Ferenc Általános Iskola és Szakgimnázium a Győri Tankerületi Központtól a Győri Szolgáltatási Szakképzési Centrumhoz, a Bayer Róbert Kollégium, valamint a Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium Mezőcsáti Tagintézménye pedig egyaránt a Mezőkövesdi Tankerületi Központtól kerül át a Miskolci Szakképzési Centrumhoz.

2017-07-06 | Dr. Klész Tibor | Szakképzés