Portfóliókészítés tanároknak, tanítóknak, intézményvezetőknek

Lemaradt Petróczi Gábor előadásáról? Ne csüggedjen!

Az előadásról készült videofelvételt, a diákat, mintaportfóliókat és még számos szakmai anyagot megtalál alábbi honlapunkon.

Mindennapos munkája mellett nem jut ideje rá, hogy nyomon kövesse a minősítés jogszabályi változásait?
Petróczi Gábor közoktatási szakértő segít Önnek!

A változásokat, az aktuális feladatokat és a fokozatonként teljesítendő követelményeket bemutató szakmai műhelyünkön Ön tökéletesen felkészülhet a minősítésre!

Szakmai műhelymegbeszéléssel és konzultációval egybekötött tanácsadói napunkon előadónk, Petróczi Gábor személyre szólóan és gyakorlatközpontúan végigvezeti Önöket a portfólió megírásának, feltöltésének és megvédésének folyamatán. A műhelymegbeszélésről készült videó megtekinthető az alábbi honlapon.

Készítse el könnyen, gyorsan portfólióját szakmai anyagaink segítségével! Regisztráljon, és próbálja ki díjmentesen 15 napos demóhozzáféréssel!

2017-10-25 | Iskolaszolga.hu | Portfólió