Iskolaszolga tanulmányíró-pályázat eredménye

A tanulmányíró-pályázat értékelése a kiadó március 3-ai országos köznevelési konferenciájának keretében megtörtént.

A pályázat értékelését a zsűri tagjai: Kőrösiné dr. Merkl Hilda, Horváth Péter, Petróczi Gábor előadás keretében tartották, illetve személyesen is gratuláltak a nyertes szerzzőknek, akiknek díja fejenként a tanulmány elkészítésének honoráriuma: 100 000 Ft-os tiszteletdíj.

Az értékelésről készült videófelvétel megtekinthető a Menedzser Praxis főoldalán, a Konferenciák, képzések menüpont Előadás archívumában, az alábbi oladlon:

A pályázatra rendkívül színvonalas, önálló kutatáson és pedagógiai gyakorlaton, valamint személyes tapasztalatokon alapuló írásművek érkeztek.

A pályázatra 54 érvényes pályaművet küldtek, a kiírásban szereplő témák közötti megoszlás:

• A digitális társadalom hatása az iskoláskorú gyerekekre 21 pályamű
  • Integráció a magyar közoktatási gyakorlatban 21 pályamű
  • Az osztályfőnök-szerep mint közösségformáló erő 12 pályamű

Az első három helyezett:
Szoporyné Szabó Piroska - osztályfőnök téma
Terdikné dr. Takács Szilvia - integráció téma
Kalotainé Kuna Éva - digitális téma

A legkiválóbb írások bekerülnek az Iskolaszolga 25 éves jubileumi számba. A jubileumi különszámába bekerülő írásokat még nem válogattuk ki, de az érintetteket értesíteni fogjuk, plusz természetesen tiszteletpéldányokat is küldünk mindenkinek! A kötet bemutatására a kiadó szeptemberi konferenciáján fog sor kerülni.

Minden kedves tanulmányírónknak szívből gratulálunk, és köszönjük, hogy szakértelmével megtisztelte kaidónkat!

Az Iskolaszolga Szerkesztősége

2015-03-05 | Iskolaszolga.hu | Módszertár