Közeleg a pedagógiai munka értékelésének határideje

Az iskoláknak 2018. február 10-ig kell elvégezni a pedagógiai munka elemzését, értékelését és hatékonyságának vizsgálatát. A jogszabályi előírások értelmében ezt a munkát mind az első, mind a második félév lezárását követő tizenöt napon belül kell elvégezni nevelőtestületi értekezleten. Tekintettel arra, hogy a 2017/2018-as tanévben az első félév 2018. január 26-ával ért véget, a határidő február 10., amely szombatra esik, ezért az elemzését, értékelését és vizsgálatot az intézmények valószínűleg már február 9-re elvégzik.

A nevelőtestületi értekezletről készített jegyzőkönyvet tájékoztatás céljából meg kell küldeni az iskolaszéknek, az intézményi tanácsnak és az iskola fenntartójának.

2018-02-08 | Dr. Klész Tibor | Iskolaszervezés