Tanácsadói nap Petróczi Gáborral - A minősítés és az önértékelés aktuális határidői

Felkészülés az ellenőrzésre, a jogszabály-változások és a tanügyi dokumentumok tanároknak, tanítóknak, igazgatóknak.

Szeretettel várjuk Önt és minden kedves érdeklődő pedagógus és intézményvezető kollégáját 2018. március 27-én tanácsadói napunkra, amelyen szakértőnk: Petróczi Gábor iskolaigazgató, köznevelési szakértő segítségével bemutatjuk a 2017/18-ban esedékes tanfelügyeleti ellenőrzések jogszabályi hátterét, változásait és az aktuális teendőket a vezetők, az intézmény és a kollégák felkészítésével kapcsolatban.
Mindennapos munkája mellett nem jut ideje rá, hogy nyomon kövesse a pedagógiai-szakmai ellenőrzés jogszabályi változásait?

Szakértőnk, Petróczi Gábor segít Önnek!

A változásokat, az aktuális feladatokat és az ellenőrzés típusainak megfelelő követelményeket bemutató szakmai műhelyünkön Ön tökéletesen felkészülhet a tanfelügyelők fogadására!
Ráadásul személyre szólóan kérhet tanácsot mind az ellenőrzés módszereivel, a folyamatával, szempontjaival, az online felülettel, mind pedig a jogi szabályozással kapcsolatban.

Program:
15.00–16.30 Előadás: A 2017/18-ban esedékes pedagógiai-szakmai ellenőrzések jogszabályi háttere, az ellenőrzés folyamata és a tanügyi dokumentumok
16.30–17.00 Konzultáció, kérdések, válaszok

Tematika (Petróczi Gábor üzenete):

A lehetetlen határán: próbáljuk meg követni a változásokat!

vagy….: Hogyan és miért maradunk örökké fiatalok…

... a vezetői dinamika fejlesztési lehetőségei az iskolavezetésben

·    A pedagógusok rendes és rendkívüli munkaidejéről

·    A munkaidő-nyilvántartás vezetésével kapcsolatos jogi és célszerűségi követelményekről

·    A tankerületi fenntartású intézmények igazgatóinak hatásköréről, döntési jogosultságairól

·    A 2019. évi minősítési keretszámok kihirdetése után

·    mennyi idejük van a pedagógusoknak az első minősítési kötelezettségük teljesítéséig

·    értékeljük a minősítési rendszer elmúlt öt évének működését

·    milyen stratégiát kövessünk az elkövetkező időszakban

·    Vezetői stratégia az önértékelési feladatok tervezéséhez és elvégzéséhez

·    hogyan és miért lett ötből kettő?

·    meddig kell elkészülnünk minden pedagógus első intézményi önértékelésével

·    hogyan érdemes felkészülnünk az intézményi tanfelügyeleti ellenőrzésre

·    javalatok az intézményi önértékelési tervek működtetéséhez

·    Bátortalan vélemény a tanfelügyeleti rendszer állásáról és feladatairól

·    A vizsgaszabályzat módosításával kapcsolatos teendőink

·    Vajon mi vár még ránk az elkövetkező években?

Helyszín: a Menedzser Praxis Kiadó székhelye, 1149 Budapest, Nagy Lajos király útja 127.

A helyszínen korlátozottan tudunk helyet biztosítani. Kérjük, hogy amennyiben személyesen szeretne részt venni a programon, jövetelét e-mailben jelezze az alábbi címen: horvath.karina@mprx.hu

Online nyomon követéshez regisztráljon az alábbi oldalon:

Az előadáson és a konzultáción való részvétel díjmentes, de regisztrációhoz kötött.

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!

A Menedzser Praxis Kiadó Szerkesztősége

2018-02-28 | Iskolaszolga.hu | Portfólió