Szakmák éjszakája április 13-án

A 2018-ban harmadik alkalommal megvalósuló Szakmák éjszakája jelmondata a „Próbáld ki, csináld meg, ismerd meg!”, amely idén április 13-án 18 és 22 óra között kerül megrendezésre az ország különböző pontjain.

A magyar szakképző iskolák szervezésében a csatlakozó vállalkozások támogatásával megvalósuló rendezvény közel félezer helyszínen várja az érdeklődőket a szakmák és a szakképzés világában. A több mint 4500 programot felölelő rendezvényeken a részvétel díjtalan, azonban bizonyos esetekben regisztrációhoz kötött.
A programhoz szabadon csatlakozhat minden iskola vagy vállalkozás, határokon innen és túl, amennyiben 2018. február 23-ig a szakmakejszakaja@gmail.com e-mail címen jelzik részvételi szándékukat.

További információk a www.szakmakejszakaja.hu és a www.nive.hu oldalon.

2018-03-05 | Dr. Klész Tibor | Szakképzés