Meghívó portfólióíró szemináriumra

Várjuk tanácsadói napunkra, amelyet 2018. augusztus 14-én tartunk kifejezetten tanárok, tanítók és intézményvezetők részére. Címe: Pedagógusminősítés és portfólióírás tanároknak, tanítóknak, intézményvezetőknek 2018/19 – Portfólióíró szeminárium

Tisztelt Pedagógus Kolléga!

Szeretettel várjuk Önt és minden kedves érdeklődő pedagógus és intézményvezető kollégáját 2018. augusztus 14-én tanácsadói napunkra, amelyen szakértőnk: Petróczi Gábor iskolaigazgató, köznevelési szakértő segítségével felkészülhetnek a 2018/19-ben esedékes pedagógusminősítésekre, illetve hatékony segítséget kaphatnak portfóliójuk megírásához a legújabb – ötödik útmutató alapján!

Mindennapos munkája mellett nem jut ideje rá, hogy nyomon kövesse a pedagógusminősítés jogszabályi változásait?

Szakértőnk, Petróczi Gábor segít Önnek!

A változásokat, az aktuális feladatokat és az elérni kívánt fokozat típusainak megfelelő követelményeket bemutató szakmai műhelyünkön Ön tökéletesen felkészülhet a minősítésre!
Ráadásul személyre szólóan kérhet tanácsot mind a portfólió megírásával, feltöltésével, mind pedig a minősítés folyamatával, szempontjaival, az online felülettel, illetve az elvárásokkal kapcsolatban.

Program:

15.00–16.30 Előadás: A 2018/19-ben esedékes pedagógusminősítések kritériumai, az új, ötödik útmutató, a minősítés folyamata, továbbá a portfólió megírása, feltöltése és megvédése

16.30–17.00 Konzultáció, kérdések, válaszok

Helyszín: a Menedzser Praxis Kiadó székhelye, 1149 Budapest, Nagy Lajos király útja 127.

A helyszínen korlátozottan tudunk helyet biztosítani. Kérjük, hogy amennyiben személyesen szeretne részt venni a programon, jövetelét e-mailben jelezze az alábbi címen: horvath.karina@mprx.hu

Online nyomon követéshez regisztráljon az alábbi oldalon:

Az előadáson és a konzultáción való részvétel díjmentes, de regisztrációhoz kötött.

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!

A Menedzser Praxis Kiadó Szerkesztősége

2018-07-26 | Iskolaszolga.hu | Portfólió