Meghívó országos konferenciára - szeptember 18-ára

Szeretettel várjuk Önt és minden kedves érdeklődő pedagógus és intézményvezető kollégáját 2018. szeptember 18-án országos konferenciánkra, amelyen szakértőink a nevelési és tanügy-igazgatási feladatok végzéséhez, valamint a GDPR-rel kapcsolatos teendőkhöz nyújtanak segítséget konzultációs lehetőséggel egybekötve.

Program:
A foglalkoztatás aktuális kérdései a köznevelésben – Konzultációs lehetőség – Dr. Selmeciné dr. Csordás Mária vezető jogtanácsos, ILO-közvetítő és döntőbíró
Helyzetértékelés és javaslatok az életpályamodellel, a minősítéssel, a tanulmányi versenyekkel kapcsolatosanHorváth Péter, a Nemzeti Pedagógus Kar elnöke, iskolaigazgató
A GDPR feladatai az iskolában gyakorlati szemszögből, a minősítéssel kapcsolatos tapasztalatok és stratégia− Petróczi Gábor, iskolaigazgató, köznevelési szakértő, tanfelügyelő
Az intézményfenntartás új rendszerének tapasztalatai és tervei a következő tanévrePéterffy Balázs elnökhelyettes, Klebelsberg Központ
Adatvédelem a köznevelési intézményekben, különös tekintettel a GDPR-redr. Madarász Hedvig, főosztályvezető, Köznevelés-irányítási Főosztály, EMMI
Aktualitások a szakképzésben – dr. Klész Tibor a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara szakképzési és jogi tanácsadója, osztályvezetője.

Az előadáson és a konzultáción való részvétel díjmentes, de regisztrációhoz kötött. Kérjük, hogy amennyiben személyesen szeretne részt venni a programon, jövetelét regisztrálja az alábbi címen:

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!

A Menedzser Praxis Kiadó Szerkesztősége

2018-08-23 | Iskolaszolga.hu | Felnőttképzés