Lehetőség a lezárt statisztika módosítására november 15-ig

2018. október 15. és november 15. között van lehetősége az iskoláknak a lezárt statisztika módosítására a jogutóddal vagy jogutód nélkül megszűnt, illetőleg az átalakult köznevelési intézmények esetében. A jogutód köznevelési intézmény, illetőleg a jogutód nélkül megszűnt köznevelési intézményről a volt fenntartó záró statisztikát készít. A köznevelési intézmény képviselője – fenntartójának egyidejű értesítése mellett – a fenti egy hónapos időszak alatt egy alkalommal kérheti az oktatásért felelős minisztertől az adott tanévi lezárt statisztikájának módosítását. Az Oktatási Hivatal a KIR-ben tárolt adatok megadásával segíti a köznevelési intézmény fenti kötelezettségének teljesítését.

2018-10-17 | Dr. Klész Tibor | Iskolaszervezés