A pedagógiai munka értékelése

A pedagógiai munka értékelése

Ahogy a korábbi években, úgy a 2018/2019-es tanévben is 2019. február 9-ig kell a köznevelési intézményeknek elvégezni a pedagógiai munka elemzését, értékelését és hatékonyságának vizsgálatát. Ezt a munkát mind az első, mind a második félév lezárását követő tizenöt napon belül kell elvégezni nevelőtestületi értekezleten. A nevelőtestületi értekezletről készített jegyzőkönyvet tájékoztatás céljából meg kell küldeni az iskolaszéknek, az intézményi tanácsnak és az iskola fenntartójának.

Ebben a tanévben az első félév 2019. január 25-én zárult, ezért a pedagógiai munka elemzésére és értékelésére nyitva álló határidő február 9. Tekintettel arra, hogy ez a nap idén is szombatra esik, ezért a munkát az intézményeknek érdemes 2019. február 8-ig elvégezni.

2019-02-06 | Dr. Klész Tibor | Iskolaszervezés