Intézményi mérések elemzése

A tanítási év végéig, azaz június 14-ig kell az iskolákban a tanév során lefolytatott mérések eredményeit kielemezni. Ennek megfelelően a 2018/2019-es tanévben a nevelőtestületi értekezleten el kell végezni az adott intézményre vonatkozó, az országos kompetenciamérés, a nyelvi mérés, a lemorzsolódással veszélyeztetett tanulókkal kapcsolatos támogató rendszer, valamint a NETFIT® rendszer szerinti fizikai fittségi mérések legutolsó rendelkezésre álló adatainak elemzését, értékelését. A nevelőtestületi értekezletről készített jegyzőkönyvet tájékoztatás céljából meg kell küldeni az iskolaszéknek, az intézményi tanácsnak és az iskola fenntartójának is.

2019-06-06 | Dr. Klész Tibor | Módszertár