A felülvizsgálattal érintett tanulók nevének megküldése

2019. június 30-ig kell megküldeni az iskoláknak azon tanulók nevét, akiknek a felülvizsgálata a következő tanévben esedékes. Ha az iskola beilleszkedési, tanulási, magatartási nehézséggel küzdő vagy sajátos nevelési igényű tanuló nevelését, oktatását is ellátja, a beírási naplóban fel kell tüntetni a szakvéleményt kiállító nevelési tanácsadói feladatot, a szakértői bizottsági feladatot ellátó intézmény, nevét, címét, a szakvélemény számát és kiállításának keltét, az elvégzett felülvizsgálatok, valamint a következő kötelező felülvizsgálat időpontját. Az iskola az előbbi adatok alapján küldi meg a fenti időpontig az illetékes szakértői bizottsági feladatot ellátó intézmény részére azon tanulók nevét – a szakvéleményt kiállító intézmény és a szakvélemény számával együtt -, akiknek a felülvizsgálata a következő tanévben esedékes.

2019-06-29 | dr. Klész Tibor | Iskolaszervezés