Gyakran ismételt kérdések a digitális munkarenddel kapcsolatban

Az Oktatási Hivatal honlapján a módszertani ajánlás mellett megtalálhatók a gyakran ismételt kérdések és a rájuk adandó válaszok is, amelyek oylan lényeges témákat érintenek, mint például a kompetenciamérések, minősítések és a vizsgák.

Az Oktatási Hivatal a honlapján található „Módszertani ajánlás az oktatás megszervezésére a koronavírus-járványban bevezetett, tantermen kívüli, digitális munkarendre” tájékoztatójának keretében gyakran ismételt kérdéseket és az arra vonatkozó válaszokat tett közzé a tantermen kívüli, digitális munkarendről.

Ezek között megtalálhatók – többek között – például a korábban meghirdetett pedagógus-továbbképzésekkel, a digitális napló vezetésével, a tanfelügyelet ellátásával, az iskolai étkeztetéssel, a végzős diákok gyakorlati oktatásával, a tanári értekezletekkel, a közösségi szolgálat teljesítésével, az egyéni munkarend engedélyezésével, a digitális eszközök biztosításával, az országos kompetenciaméréssel és az osztályozóvizsgákkal kapcsolatban feltett kérdésekre adott válaszok.

2020-04-06 | dr. Klész Tibor | Dokumentumsablonok