„Alacsony képzettségűek és közfoglalkoztatottak képzése" című projekt képzései

A projekt célja, hogy ösztönözze az alacsony iskolai végzettséggel, munkaerőpiacon keresett kompetenciával vagy szakképesítéssel nem rendelkező felnőtt lakosság, kiemelten a közfoglalkoztatottak részvételét az oktatásban, képzésben, és lehetőséget biztosítson számukra a munkaerő-piaci szempontból releváns képzettség, ismeretek, készségek, kompetenciák megszerzésére. A 2016. december 1-jétől indítandó képzések és a képzők jegyzéke a Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési hivatal oldalán (www.nive.hu) érhető el."

2016-12-12 | Dr. Klész Tibor | Szakképzés