A pedagógiai munka elemzése

Az iskoláknak július 6-ig kell nevelőtestületi értekezleten elvégezniük az éves pedagógiai munka elemzését.

Minden tanév végén el kell végeznie az iskoláknak az egész éves pedagógiai munka elemzését, értékelését és hatékonyságának vizsgálatát. A 2023/2024-es tanévben az első félév lezárását követően és a második félév lezárását (a középiskolában a május-júniusi szóbeli érettségi vizsgaidőszakot) követően, azaz aktuálisan a tanítási év utolsó napját követő tizenöt napon belül nevelőtestületi értekezleten kell az iskoláknak elvégezniük a pedagógiai munka elemzését, értékelését és hatékonyságának vizsgálatát.

A 2023/2024. tanév rendjéről szóló 30/2023. (VIII. 22.) BM rendelet értelmében a tanítási évnek idén 2024. június 21-én volt vége, ezért ez a határidő ebben a tanévben 2024. július 6-án jár le. A nevelőtestületi értekezletről készített jegyzőkönyvet tájékoztatás céljából meg kell küldeni az iskola fenntartójának.

2024-07-02 | dr. Klész Tibor | Iskolaszervezés