Július 1-jétől lehet feltölteni a pedagógus Módszertani Ötlettárba a javaslatokat

Július 1-től lehet feltölteni a Tempus által működtetett pedagógus Módszertani Ötlettárba a javaslatokat.

A https://pedagogus-tudastar.hu/ oldalon olvasható felhívás szerint 2024. július 1. és 2024. augusztus 16. között várják azok jelentkezését, akik megosztanák saját ötleteiket a Tempus Közalapítvány Módszertani Ötlettár felhasználóival. A Módszertani Ötlettár az előző években nagy népszerűségnek örvendő Digitális Módszertár és Erasmus+ Módszertani Ötletgyűjtemény ötvözésével létrehozott új felület.

A feltöltött módszertani ötleteket szakértők értékelik, amelyek közül a legjobbnak ítélt ötletek Digitális Pedagógus és Oktatói Díjat kapnak. A díjazottak számára a Tempus Közalapítvány a szakmai kiadványaiban, valamint a 2024 telén megrendezésre kerülő „A tanulás jövője konferencián is lehetőséget biztosít a bemutatkozásra. A felhívásban olvasható, hogy az Ötlettár adatbázisa az előző évek építkezésének köszönhetően immár több mint 1500, tanárok által kipróbált, szakértők által lektorált, valamint rövidebb – elsősorban Erasmus mobilitáson, képzésen, projekt keretében kidolgozott vagy tanult – módszertani ötlettel gazdagodott. További információk a fenti linkre kattintva olvashatók.

2024-07-11 | dr. Klész Tibor | Módszertár