„A jövő zöld generációjáért díj 2024” – pályázat pedagógusok számára

„A jövő zöld generációjáért díj 2024” címmel pályázatot hirdettek pedagógusok számára.

A Fiatal Családosok Klubja a Zöld Követ Egyesület szakmai támogatásával pályázatot hirdetett a közoktatásban, köznevelésben, szakképzésben dolgozó tanítók, tanárok, óvodapedagógusok, egyéb munkatársak fenntarthatóságért tett munkájának elismerése céljából – olvasható a szervezet honlapján (https://ficsak.hu/zold-jovoert-pedagogus-dij-2024/).

A pályázattal azoknak a környezetvédelem iránt elkötelezett pedagógusoknak szeretnének elismerést nyújtani, akik különösen aktívak a fenntartható fejlődést szolgáló nevelés-oktatás területén. Akik munkájukkal, életszemléletükkel a diákjaik számára a társadalmi, ökológiai és gazdasági fenntarthatóság fontosságát közvetítik és ezáltal környezetvédelmi cselekvésre inspirálják a fiatalokat. A pályázat díjazásáról, a korábbi pályázatok eredményéről és a benyújtás formai követelményeiről a fenti linkre kattintva olvashatók bővebb információk. A pályázat benyújtásának határideje 2024. szeptember 30.

2024-07-15 | dr. Klész Tibor | Módszertár