EPALE felnőttkori tanulást támogató Tartalomfejlesztési Díj

Augusztus 31-ig lehet jelentkezni az EPALE felnőttkori tanulást támogató Tartalomfejlesztési Díjára.

2024. augusztus 31-ig lehet jelentkezni az EPALE felnőttkori tanulást támogató Tartalomfejlesztési Díjára (https://epale.ec.europa.eu/pt/node/362710). A Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Hivatal keretén belül működő EPALE Nemzeti Támogató Szolgálat által negyedszer meghirdetett díj célja, hogy olyan tartalmakkal bővítse a portál magyar nyelvű felületét, amelyek a felhasználók szakmai tapasztalatait mutatják be a felnőttkori tanulás területén, és így jelentős érdeklődésre tarthatnak számot az EPALE közösségének körében.

A pályázhat minden felnőttkori tanulásban érintett 18. életévét betöltött magánszemély, aki regisztrált tagja az EPALE platformnak. Pályázni a platform magyar nyelvű felületére feltöltött önálló, új szakmai blogbejegyzéssel lehet a felnőttkori tanulás témájához kapcsolódóan. Fődíj egy 200.000 Forint értékű Media Markt utalvány. A feltöltés határideje 2024. augusztus 31. 22:00 óra, eredményhirdetés október 10-én. További információ a epale@nive.hu e-mail címen kérhető.

2024-08-21 | dr. Klész Tibor | Módszertár