Augusztus 21-től tankönyv-pótrendelés

Augusztus 21-től adhatják le az iskolák tankönyv-pótrendeléseiket.

A Könyvtárellátó Nonprofit Kft., azaz a KELLO honlapján (https://www.kello.hu/) szereplő információk szerint az iskolák 2024. augusztus 21. és szeptember 15. között adhatják le a pótrendeléseiket a tankönyvrendelési felületen. A KELLO a tankönyvellátás hatékony lebonyolításának biztosítására internetes rendelési felületet működtet, amelyen keresztül az iskolák minden tanév kezdete előtt megrendelik az aktuális tanévre szóló tankönyveket. A rendelés diákonként történik.

A KELLO augusztus 1-jétől 31-ig szállítja ki az iskolákba az alaprendelés során megrendelt tankönyveket. A tankönyvek átvételével kapcsolatban tájékoztatnak, hogy az átadás idejéről és rendjéről az adott intézmény tájékoztatja a szülőket, illetőleg tanulókat. A pót- és évközi rendelések során az iskolák a megrendelt tankönyveket a kiadói beszállítások függvényében kapják meg. A tankönyvek átvételéről az adott intézmény tájékoztatja a szülőket/tanulókat. 2024. szeptember 25. és 2025. április 30. között igény esetén lehetőség lesz iskolai évközi rendelés leadására a tankönyvrendelési felületen.

2024-08-21 | dr. Klész Tibor | Iskolaszervezés