Szeptember 24-től lehet regisztrálni a SzakMázz programra

2024. október 8-án és 9-én kerül megrendezésre a „SzakMázz” Pályaválasztási Kiállítás.

2024. október 8-án és 9-én kerül megrendezésre a „SzakMázz” Pályaválasztási Kiállítás, amelyre elsősorban az általános iskolás tanulókat, valamint a szakképzettséggel nem rendelkező középiskolásokat várják. A rendezvényen hasznos információk tudhatók meg a munkaerőpiaci helyzetről, a lehetséges pályáról és hiányszakmákról, emellett a fiatalok válaszokat kaphatnak a pályaválasztási kérdéseikkel kapcsolatban.

Regisztrálni a https://www.szakmazzbudapest.hu/regisztracio linkre kattintva lehet szeptember 24-től, ahol egy egyórás idősávot kell kiválasztani. A szervező Szakmázz Egyesület 14 ezer négyzetméteren, 12 ezer látogatót vár az összesen 70 kiállítói standra a két napon keresztül, reggel 9-től délután 3-ig a Nemzeti Sportközpontok BOK Sportcsarnokba (1146 Budapest, Dózsa György út 1.) együttműködve Budapest Főváros Kormányhivatala Foglalkoztatási Főosztályával és a Budapesti Kereskedelmi és Iparkamarával.

2024-09-27 | dr. Klész Tibor | Szakképzés