IKK webináriumok ősszel is

Indulnak az IKK webináriumai.

Az idei tanévben új lehetőséggel bővíti az Innovatív Képzéstámogató Központ (IKK) webináriumi kínálatát, és online workshopokat szervez a szakképzésben oktatók számára – olvasható az IKK honlapján (https://ikk.hu/). A webináriumok célja, hogy a legújabb technológiák és pedagógiai módszerek elsajátításában támogassák az oktatókat.

Az első két workshop témája a mesterséges intelligencia lesz, amely napjainkban egyre nagyobb szerepet kap az oktatás különböző területein is, lehetővé téve a személyre szabott tanulást, az automatizált értékelést és az adatokra alapozott pedagógiai döntéshozatalt, segítve a diákok különböző tanulási stílusainak és igényeinek jobb megértését, valamint új, interaktív tanulási környezetek kialakítását. A témában két különböző szintű workshopra kerül sor attól függően, hogy az érdeklődők mennyi előzetes ismerettel rendelkeznek a mesterséges intelligenciáról. A közvetlen, interaktív részvétel érdekében maximum 50 fő jelentkezését tudják fogadni alkalmanként. Az online workshopok időpontjai és a regisztrációs linkjei a fenti honlapon érhetők el.

2024-10-06 | dr. Klész Tibor | Szakképzés