Nevezési határidő a tanulásban akadályozott tanulók XLVI. Országos Komplex Tanulmányi Versenyére

Április 12. nevezési határidő a tanulásban akadályozott tanulók XLVI. Országos Komplex Tanulmányi Versenyének országos döntőjére.

2023. április 12. a nevezési határidő a tanulásban akadályozott tanulók nevelését, oktatását ellátó általános iskolák tanulói XLVI. Országos Komplex Tanulmányi Versenyének országos döntőjére a 2022/2023-as tanévben. A verseny célja, hogy megvalósuljon a tanulásban akadályozott tanulók nevelését, oktatását ellátó általános iskolák 6. és 7. évfolyamos tanulóinak a tehetséggondozása, a versenyzők kiemelkedő képességének, teljesítményének bemutatása; pályaorientációjuk segítése.

A verseny döntőjére 2023. június 1-jén és 2-án kerül sor, amelynek részvételi feltételeit, követelményeit, a lebonyolítás rendjét és időpontjait az Oktatási Hivatal honlapján (https://www.oktatas.hu/) közzétett versenykiírás tartalmazzák.

2023-04-11 | dr. Klész Tibor | Módszertár