Nevezési határidő a Hallássérült tanulók XXXVI. Országos Hanyvári Pál Kommunikációs Emlékversenyére

Április 28. a nevezési határidő a Hallássérült tanulók XXXVI. Országos Hanyvári Pál Kommunikációs Emlékversenyére.

2023. április 28. a nevezési határidő a Hallássérült tanulók XXXVI. Országos Hanyvári Pál Kommunikációs Emlékversenyének országos döntőjére a 2022/2023-as tanévben. A verseny célja hallássérült tanulók szájról olvasási, szövegértelmezési készségének, kommunikációs szintjének mérése. A verseny résztvevői a hallássérültek (siket és/vagy nagyothalló) általános iskolákban, valamint a többségi tantervű általános iskolákban integráltan tanuló 1-4. évfolyamos siket és nagyothalló diákok.

A verseny döntőjére 2023. május 25-én és 26-án kerül sor, amelynek részvételi feltételeit, követelményeit, a lebonyolítás rendjét és időpontjait az Oktatási Hivatal honlapján (https://www.oktatas.hu/) közzétett versenykiírás tartalmazzák.

2023-04-26 | dr. Klész Tibor | Módszertár