Meghívó portfólióíró tanácsadói napra

Lemaradt Petróczi Gábor előadásáról? Ne csüggedjen!

Az előadásról készült videofelvételt, a diákat, mintaportfóliókat és még számos szakmai anyagot megtalál alábbi honlapunkon.

Mindennapos munkája mellett nem jut ideje rá, hogy nyomon kövesse a minősítés jogszabályi változásait?
Petróczi Gábor közoktatási szakértő segít Önnek!

A változásokat, az aktuális feladatokat és a fokozatonként teljesítendő követelményeket bemutató szakmai műhelyünkön Ön tökéletesen felkészülhet a minősítésre!

Szakmai műhelymegbeszéléssel és konzultációval egybekötött tanácsadói napunkon előadónk, Petróczi Gábor személyre szólóan és gyakorlatközpontúan végigvezeti Önöket a portfólió megírásának, feltöltésének és megvédésének folyamatán.

Program:
Időpont: 2017. október 24-e, kedd

14.00–15.00 Előadás: A 2017/18-ban esedékes pedagógusminősítések jogszabályi háttere, a portfólió megírásának és feltöltésének követelményei
15.00–16.00 Konzultáció, kérdések, válaszok

Helyszín: a Menedzser Praxis Kiadó székhelye, 1149 Budapest, Nagy Lajos király útja 127.

A helyszínen korlátozottan tudunk helyet biztosítani. Kérjük, hogy amennyiben személyesen szeretne részt venni a programon, jövetelét e-mailben jelezze az alábbi címen: horvath.karina@mpraxis.hu

Online nyomon követéshez regisztráljon az alábbi oldalon.

Az előadáson és a konzultáción való részvétel díjmentes, de regisztrációhoz kötött.

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!

A Menedzser Praxis Kiadó Szerkesztősége

2017-10-05 | Iskolaszolga.hu | Portfólió