Szakképzési és felnőttképzési tanévnyitó konferenciasorozat

A 2018/2019-es tanévkezdéshez kapcsolódóan az Innovációs és Technológiai Minisztérium, a Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Hivatal és a szakképzési centrumok regionális szakképzési és felnőttképzési tanévnyitó konferenciasorozatot szerveznek a szakképzésben és a felnőttképzésben részt vevő intézmények igazgatói, pedagógusai, az általános iskolák igazgatói, pályaválasztással, pályaorientációval foglalkozó pedagógusai, munkatársai, valamint a munkaerőpiac gazdasági szereplői, és a témában érintett érdeklődő szakemberek számára.

A konferenciasorozat 2018. szeptember 4-én 14 órakor kezdődik Miskolcon (Miskolci Egyetem), majd szeptember 6-án 13 órakor Pécsen folytatódik (Dél-Dunántúli Regionális Könyvtár és Tudásközpont), ezt követően szeptember 12-én 13 órakor Debrecenben (Kölcsey Központ), szeptember 17-én 13 órakor Budapesten (BKSZC Weiss Manfréd Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma), végül szeptember 19-én 13 órakor Zalaegerszegen (Városi Hangverseny- és Kiállítóterem) kerül sor tanévnyitó konferenciára.
A rendezvényen való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött, a részletes program a www.nive.hu oldalon található.

2018-08-31 | Dr. Klész Tibor | Szakképzés