A tankönyvtámogatás tényének rögzítése

Az iskoláknak július 15-ig kell rögzíteni a könyvtárellátó felületén, hogy akar-e az iskola úgynevezett tankönyvtámogatási kedvezményt biztosítani. Az ingyenességről június 10-ig kellett tájékoztatást adni.

tankönyv

Az iskola igazgatójának tájékoztatni kell a szülőket arról, hogy az iskola, az iskola fenntartója, illetve más támogató kíván-e biztosítani bármely további tankönyvtámogatási kedvezményt, ennek tényét pedig 2020. július 15-éig rögzítenie kell a könyvtárellátó felületén is. Az iskola igazgatója minden év április 20-áig köteles felmérni, hány tanulónak kell vagy lehet biztosítani a tankönyvellátást az iskolai könyvtárból, könyvtárszobából történő tankönyvkölcsönzés útján. Az iskola igazgatója 2020. június 10-éig tájékoztatta a szülőket arról, hogy mely tanulók lesznek jogosultak ingyenes tankönyvellátásra.

2020-07-13 | Dr. Klész Tibor | Iskolaszervezés