A szakmaszerkezeti döntéshez kapcsolódó adatszolgáltatás - keresztféléves képzésben

Tudnivalók a 2016/2017. tanévre szóló szakmaszerkezeti döntéshez kapcsolódó adatszolgáltatáshoz keresztféléves képzés esetén.

A nem állami fenntartók 2017. január 15-ig kötelesek adatot szolgáltatni a Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Hivatal felé a 2016/2017. tanévre vonatkozó szakmaszerkezeti döntésről szóló kormányrendelet alapján a 2016. augusztus 31-ét követően indult keresztféléves képzések esetén.

Az erről szóló részletes tájékoztatás megtalálható a Hivatal honlapján (www.nive.hu). A fenntartók a 2016/2017. tanévre kötelesek megadni a munkarend szerinti, valamint megyénként és fővárosi bontásban a támogatott és a korlátozottan támogatott szakképesítésre, ágazatra beiskolázott tanulók számát a Hivatalnak. A Hivatal az adatszolgáltatás rögzítését követően az összesített adatokat továbbítja az állami intézményfenntartók részére.

2017-01-16 | Dr. Klész Tibor | Szakképzés