Megjelent az OKTV versenyek lebonyolítás rendje és időpontjai

A tájékoztató összegyűjtve tartalmazza a teljes, részletes versenykiírást a 2024/2025. tanévi OKTV-versenyekkel kapcsolatban.

Az Oktatási Hivatal honlapján (https://www.oktatas.hu/) 2024. augusztusának végén közzétették a Belügyminisztérium, valamint az Oktatási Hivatal által közösen meghirdetett Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (OKTV) részvételi feltételeit, követelményeit, a lebonyolítás rendjét és időpontjait.

A 107 oldalas tájékoztató összegyűjtve tartalmazza a teljes, részletes versenykiírást a 2024/2025. tanévi OKTV-versenyekkel kapcsolatban, a szerkeszthető formátumú jelentkezési lapokat, az igazolásokat, a versenynaptárat, valamint a tájékoztatót a személyes adatok kezeléséről, illetőleg az ismertetőt a felsőoktatási felvételi eljárásban szerezhető többletpontokra vonatkozóan. Az általános tudnivalók és a részletes tájékoztatók az egyes pályázatos és nem pályázatos tantárgyak esetén külön-külön is letölthetők pdf formátumban.

2024-09-09 | dr. Klész Tibor | Módszertár