Pályázat tanulmányi versenyek támogatására katolikus intézmények számára

A Katolikus Pedagógiai Intézet a héten pályázatot hirdetett tanulmányi versenyek támogatására intézményeik számára.

A Katolikus Pedagógiai Intézet pályázatot hirdetett tanulmányi versenyek megrendezésének támogatására – az Intézettel pedagógiai szakmai szolgáltatási szerződésben álló – intézményeik számára. Pályázatot a legalább öt éves hagyománnyal rendelkező, a Katolikus Pedagógiai Intézettől más támogatásban nem részesülő, országosan meghirdetett tanulmányi versenyek költségeinek kiegészítésére, legfeljebb 200.000 Ft összegre lehet benyújtani.

A pályázatot a honlapunkon az Intézet honlapján (https://www.katped.hu/) található űrlapon lehet megtenni 2024. november 20-ig, ahol megtalálhatók a pályázatok elbírálásának szempontjai (például két azonos témájú pályázat esetén a nagyobb hagyománnyal rendelkező verseny támogatását helyezik előtérbe), valamint a támogatás felhasználásáról készítendő beszámoló feltételei, ahol közzéteszik majd a nyertes programok és intézmények névsorát is. A pályázatok elbírálásáról várhatóan 2024. november 30-ig ad értesítést a Katolikus Pedagógiai Intézet.

2024-10-18 | dr. Klész Tibor | Módszertár