Határtalanul Középiskolai Vetélkedő vigaszág május 31-ig

Határtalanul Középiskolai Vetélkedő vigaszág május 31-ig.

A Határtalanul Középiskolai Vetélkedő szervezői a verseny honlapján (https://hatartalanul.net/elindult-a-vigaszag-2023-2024/) hívták fel a figyelmet arra, hogy bár a csapatok, osztályok a 2023/2024-re szóló verseny alapszakaszában 2024. március 31-ig tölthették ki a teszteket, a középdöntőbe be nem jutott csapatoknak, osztályoknak van még egy esélyük, hogy közvetlenül a döntőbe jussanak.

Az az egy osztály ugyanis a vigaszágon a döntőbe juthat, amelyik május 31-ig kitölti a lehető legjobb eredménnyel, a lehető legrövidebb idő alatt a néprajzi, kulturális, történelmi, földrajzi kérdésekből álló feladatsort. A legjobb osztály a vigaszágról tehát közvetlenül bejut a Nagydöntőbe és esélye lesz megnyerni az egymillió forintos fődíjat és a több mint ezer nyeremény egyikét. A vetélkedőn külhoni és anyaországi középiskolai osztályok versenyezhetnek egymással. A tesztet az osztályok a virtuális forduló időtartama alatt bármennyiszer kitölthetik.

2024-06-04 | dr. Klész Tibor | Módszertár